%100 ÜCRETSİZ

Kurulum, bakım, destek ve kullanım aşamalarında şimdi veya gelecekte hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Veri Güvenliği

Otel verilerinizi hiçbir şekilde 3. taraflarla paylaşmamayı taahhüt eder ve verilerinizi korumak için her türlü güvenlik önlemini alır.

Opera ve SuIte8 ile Uyumlu

SnapShot Opera ve Suite8 sistemiyle tümleşik çalışmaktadır.

Bütün Verileriniz Bir Arada

Google Analytics, STR, TripAdvisor, OTA Expert, sosyal medya gibi çok çeşitli kaynaktan gelen verileri bir araya toplar ve sunar.

Otelinize ait tüm göstergeler bir arada

Otelinizle ilgili verileri anlaşılır raporlar hâlinde inceleyebilmek, otel yönetim sisteminizde biriken tüm veriyi derli toplu ve işlenmiş hâlde görebilmek istemez misiniz?

Snapshot, tüm bu işleri sizin için yapabilir. Google Analytics, STR, TripAdvisor, OTA Expert, sosyal medya gibi çok çeşitli kaynaktan gelen verileri görsel ağırlıklı bir arayüz üzerinden çok kolay ve anlaşılır şekilde size sunar. Böylece otelinizle ilgili verileri, değerlendirme puanlarına kadar, inceleyebilirsiniz.

Opera ve Suite8 otel yönetim sisteminize uyumlu hâle getirildiğinde tesisinizin; doluluk oranı, geliri, ortalama oda fiyatı gibi istatistiklerini ve daha birçok bilgiyi de tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

KOLAY

Görsel ağırlıklı kullanıcı arayüzü sayesinde kolayca kullanabilirsiniz.

KAPSAYICI

Birçok istatistikle birlikte, işletmenizi sosyal medya hesabıyla ilgili metrikleri bile sistem üzerinden görebilirsiniz.

DERİNLEMESİNE BAKIŞ

İstatistiklerinizi, tıpkı fotoğrafları zum yapar gibi yakınlaştırabilir ve daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

ÇOKLU KULLANIM

İster bir ister birden fazla işletmeniz olsun Snapshot’la tüm tesislerinizin verilerini aynı derinlikte inceleyebilirsiniz.

SnapShot’a BEDELSİZ hemen sahip olmak için

otel yönetim sisteminizi seçin.

Google Analytics, sosyal medya, TripAdvisor

ve tesis kıyaslama sitesi hesaplarınızın kurulumunu kendiniz de yapabilirsiniz.