SEO UYUMLU RESPONSIVE TASARIM

Web sitesinin mobil cihaz ve bilgisayar gibi farklı aygıtlarda bozulmadan görüntülenebilmesi anlamına gelen “Responsive Design” sayesinde web siteniz tüm cihazlarda aynı standartta ve estetik görsellikte görüntülenebilecektir.

GOOGLE REKLAMLARIYLA KÂRLILIĞINIZI ARTTIRIN

Google Partneri Protel’in sertifikalı uzmanlarının yöneteceği Google reklamlarınız sayesinde internette görünürlüğünüz artar, rekabet şansınız yükselir ve gelirlerinizde artış elde edebilirsiniz.

KÂR POTANSİYELİNİZİ SONUNA KADAR KULLANIN

Gelir yönetimi sayesinde oda satışlarınızı doğru zamanda, doğru kanalda, doğru fiyatlarla satarak gelirinizi ve kârlılığınızı en üst düzeye çıkartın.

97532910-678x4501

Konuk ağırlama sektörüyle ilgili bilgi birikimimizi bünyemizdeki sosyal medya ekibiyle bir araya getirerek hizmet verdiğimiz markaların dijital dünyadaki sosyal medya hesaplarının yönetilmesinde de yardımcı oluyoruz. Siz müşterilerimiz için içerik üretimi, fikir geliştirme, anlık paylaşımlar, müşteri ilişkileri yönetimi ve raporlama alanında destek vermekteyiz.  Hesap yönetimini konusunda size Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, Linkedin ağlarındada destek olabilir, hesabınız için doğru kanallarda doğru kişilere ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

İnternet siteniz, size ulaşmak, işletmeniz hakkında bilgi edinmek isteyenlerin genelde ilk karşılaştığı yüzünüzdür. İlk izlenimlerin etkilerinin genelde kalıcı olduğu hesaba katıldığında, internet sitenizde yayımlanacak içeriğin ne kadar önemli bir rolü olduğu kolayca anlaşılır.

Esentepe Mahallesi Haberler Sokak No: 12-14
34394 Şişli, İstanbul

0850 333 77 85 –  444 77 85

(Kıbrıs için: 0444 77 85)
* Bütün Alanlar Zorunludur..