Sosyal Medya
Hesap Yönetimi

Konuk ağırlama sektörüyle ilgili bilgi birikimimizi bünyemizdeki sosyal medya ekibiyle bir araya getirerek hizmet verdiğimiz markaların dijital dünyadaki sosyal medya hesaplarının yönetilmesinde de yardımcı oluyoruz. Siz müşterilerimiz için içerik üretimi, fikir geliştirme, anlık paylaşımlar, müşteri ilişkileri yönetimi ve raporlama alanında destek vermekteyiz.  Hesap yönetimini konusunda size Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, Linkedin ağlarındada destek olabilir, hesabınız için doğru kanallarda doğru kişilere ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

Kurumsal Sosyal Medya Hesabımı Neden Protel Yönetmeli?

1- Sosyal medyayı kullanım şekliniz dijitalde sizi güclendirir: Sosyal medya iletişimi Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi mecralarda varlığınızı göstermenin yanı sıra arama motorlarında gerçekleşen aramaların sonuçlarında sizin veya verdiğiniz hizmetle ilgili aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlar. Protel olarak hizmet verdiğimiz sektörlere ilişkin güncel eğilimleri her zaman yakından takip ederek bunlara uygun anahtar kelimelerle içerikler hazırlamaktayız. Böylece markanızın arama sonuçlarında daha iyi sıralarda gelmesine katkı sağlamaktayız.

2- Sosyal medya yönetimini Protel bünyesinde gerçekleştirmesi durumunda alanında uzman içerik yazarları, tasarımcılar, sosyal medya uzmanları ve marka yöneticileriyle hesabınız bir ekip ile gelişerek tek kişiden alınacak verim daha üst noktalara çekilir. Protel sizinle dirsek teması çalışarak sizin ve hedef kitlenizin taleplerini anlayarak sizin markanızın daha iyi tanıtılmasına katkı sağlar.

3- Protel’in, hizmet verdiği sektörlerde ve dijital pazarlama dünyasındaki eğilimleri etkin bir şekilde takip etmesiyle birlikte markanız daima proaktif bir imaj ile hedef kitlenizin karşısına çıkar. Paylaşımlarınız tüketiciyi çeken, onları marka ile iletişime yönlendiren birer aracıya dönüşür. Kurumsal sitenizin birebir kopyası şeklinde bir iletişim türünden sizleri kurtarır ve rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı sağlar.
4- Protel sizi ve hedef kitlenizi doğru analiz ederek hangi mecrada varlık göstermeniz gerektiğini rakamlarla analiz edip size sunar. Bu da markanız için harcanan çabaları doğru yere odaklayarak doğru yerde doğru kişilere hitap etmenize olanak sağlar. Ayrıca hedef kitlenizin sosyal medyadaki aktif olduğu günleri ve saatleri analiz ederek marka ile etkilişimlerini en üst seviyeye çıkarır.

5- Protel sosyal medyanın anlık olarak geliştiğini bir akımın nasıl hızla yayıldığını ilk fark edenlerden olarak markanın da bu etkileşim sürecinde takipçilerinden en fazla verimi alması için çalışmaları haftalık-aylık planlar haricinde anlık olarak size sunar ve dinamik olarak güncellenen bir hesap yönetimi size sunar.

6- Protel’de yer alan dijital ekip dijital pazarlama dünyasında içerik-tasarım üretmiş, hesap yönetmiş uzmanlardan oluştuğundan hesabınızda yaşanabilecek bir kriz durumunda alınacak en doğru aksiyonu gerçekleştirerek markanızın dijital dünyadaki itibarını korumayı taahüt eder.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Sosyal medya reklam yönetimi konusunda aşağıdaki konularda destek olabiliriz,
Facebook Reklamları
Instagram Reklamları
Foursquare Reklamları
Linkedin Reklamları
Local sosyal medya reklamları (Vkontakt)
Yeni reklam alanları strateji oluşturma ve uygulama

Sosyal Medya Kampanya Yönetimi
Düşük bütçeye sahip –  yüksek geri dönüşü olan basit kurgulu yarışmalar düzenleyerek markanızı hedef kitleniz ile buluşturabilir ve size ilgi gösteren kişilerin datalarını toplayabiliriz.